• TB1xVPje3MPMeJjy1XdXXasrXXa-1200-350
 • TB19U_ze3MPMeJjy1XbXXcwxVXa-1200-350
 • TB18ACca6ihSKJjy0FeXXbJtpXa-1200-350

добредојде на нашата компанија!

Ние се постигне индивидуални проекти
 • Силен R & D сила

  Силен R & D сила

  Професионални R & D тим, составен од 5 експерти.
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Секој пат кога ние брод, ние ќе обезбедат PPAP документи и извештаите од инспекцијата
 • Еден Стоп Референци

  Еден Стоп Референци

  Еден-стоп шопинг се гради
 • TS16949 и ISO9001

  TS16949 и ISO9001

  Во февруари 2016 година, добивме сертификат за ts16969 и се стекнува со ISO9001 сертификат во мај 2008 година
 • 20 години искуство

  20 години искуство

  20 години искуство на развивање, дизајнирање и производство на производи клипот прачка, извоз во над 20 земји.
 • Професионален сервис Продај

  Професионален сервис Продај

  Сигурен и кориснички услуги ќе обезбеди пракса решенија прилагодени на вашите индивидуални потреби.
Види се
Ние сме подготвени да ги задоволи вашите барања проект!
 • Welcome to visit us on Exhibition 2018 :A...
  Прочитај повеќе
 • Трофеи од клиенти
  Трофеи од клиенти
  Во декември 2017 година, нашата компанија го освои трофејот од gabriel Индија Рибар во годишниот состанок на Габриел Индија Рибар.
  Прочитај повеќе
 • Изградба на нова фабрика
  Изградба на нова фабрика
  Заедно со развојот на бизнисот на компанијата, компанијата постојниот капацитет на производство работилница за производство не може да ги задоволи огромната побарувачка на пазарот, компанијата до фабричките формира мрежа ...
  Прочитај повеќе
 • Цените на челик суровини се зголемуваат
  Цените на челик суровини се зголемуваат
  Во пазарите на глобалната челик суровини, Турција продолжи да плаќаат повисоки цени за увоз на отпад во согласност со зголемувањето на палка и заврши на цената на челикот, а цените на остатоци во САД и Тајван следеше simila ...
  Прочитај повеќе
WhatsApp Online Chat !