Изградба на нова фабрика

Заедно со развојот на бизнисот на компанијата, компанијата постојниот капацитет на производство работилница за производство не може да ги задоволи огромната побарувачка на пазарот, компанијата до фабричките постави нова работилница, да почне во ноември 2017 година, работилница објекти комплетно да ги донесе целосно автоматски машини и опрема, линија за производство ќе се зголеми 8-20, од ​​новиот работилница се планира да заврши во април 2018 година официјално!
a9d3dae9

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион


Време на мислењето: Јан-08-2018
WhatsApp Online Chat !