• TB1xVPje3MPMeJjy1XdXXasrXXa-1200-350
 • TB19U_ze3MPMeJjy1XbXXcwxVXa-1200-350
 • TB18ACca6ihSKJjy0FeXXbJtpXa-1200-350

mirëpritur për kompaninë tonë!

Ne të përmbushur projekte individuale
 • Fortë R & D forca

  Fortë R & D forca

  R profesional & D ekip, i përbërë nga 5 ekspertë.
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Çdo herë ne anije, ne do të sigurojë dokumente PPAP dhe raportet e inspektimit
 • One Stop Shopping

  One Stop Shopping

  pazar One-stop është duke u ndërtuar
 • TS16949 dhe ISO9001

  TS16949 dhe ISO9001

  Në shkurt 2016, ne kemi marrë certifikatën e TS16969 dhe marrë certifikatën ISO9001 në maj 2008
 • 20 vjet eksperiencë

  20 vjet eksperiencë

  20 vjet përvojë e developping, projektimin dhe prodhimin e produkteve bjellë, eksport në mbi 20 vende.
 • Sales Professional Shërbimi

  Sales Professional Shërbimi

  shërbimit të besueshme dhe të përshtatur do të ofrojë zgjidhje praktike të përshtatura për nevojat tuaja individuale.
Shiko te gjitha
Ne jemi të gatshëm për të kënaqur kërkesat e projektit tuaj!
 • Welcome to visit us on Exhibition 2018 :A...
  Lexo më shumë
 • Trofetë nga konsumatorët
  Trofetë nga konsumatorët
  Në dhjetor të vitit 2017, kompania jonë ka fituar një trofe nga gabriel India LTD në takimin vjetor të Gabriel India LTD.
  Lexo më shumë
 • Ndërtimi i një centrali të ri
  Ndërtimi i një centrali të ri
  Së bashku me zhvillimin e biznesit të kompanisë, kapaciteti kompania ekzistuese të prodhimit punëtori prodhimit nuk mund të plotësojnë kërkesën e madhe të tregut, kompania tjetër në fabrikë origjinale ngritur një ne ...
  Lexo më shumë
 • Çmimet e materialeve të çelikut të para janë në rritje
  Çmimet e materialeve të çelikut të para janë në rritje
  Në tregjet globale steelmaking lëndëve të para, Turqia ka vazhduar të paguajnë çmime më të larta për skrap të importuar në përputhje me rritje strehoj dhe çmimet përfunduar çelikut, ndërsa çmimet braktisura në SHBA dhe Tajvani ndjekur një simila ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat !