334947 amortizues për VW

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Shock Absorber Spring Type: Coil Spring Spring Material: Steel Shock Absorber Type: Hydraulic Position: Front Size: Standard, Standard Car Make: VW FORD OE NO.: 334947 Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: Hyper Auto or other Model Number: 334947 Warranty: 1 Years Special Size: Available Certificate: ISO/TS16949 KYB NO: Powder Coating / Chromed Service: OEM KYB NO.: 334947 Positon: Front Axle Packing: Inner-Plastic Bag; Outer-Standard Carton Box Surface ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  • Lloji: amortizues
  • Lloji Spring: Coil Spring
  • Pranvera Materiali: çelik
  • Amortizues Lloji: hidraulike
  • Pozicioni: front
  • Size: Standarde, standarde
  • Car Bëni: VW FORD
  • OE NO .: 334947
  • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
  • Brand Name: Hyper Auto ose të tjera
  • Numri Modeli: 334947
  • Garanci: 1 vjet
  • Size veçantë: në dispozicion
  • Certifikata: ISO / TS16949
  • KYB NO: Powder Veshje / chromed
  • Shërbimi: OEM
  • KYB NO .: 334947
  • Pozita: Front Axle
  • Paketimi: Inner-qese plastike; Outer-Standard kartoni Box
  • Sipërfaqja Color: Black, ose si requiremnet konsumatorëve
  • Custom Box: në dispozicion

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi Amortizues në 1. Outer -Standard kartoni Box
  2. Box mund të jetë me porosi
  Koha e dërgimit 40 Days

   

   

   

  përshkrim i produktit

   

  Pjesa Emri Amortizues për VW
  KYB NO. 334947
  Pozita Front Axle
  Sipërfaqja  Color  Black, ose si requiremnet konsumatorëve
  Aplikimet FORD
  GALAXY (WGR) [1995-2006]
  SEAT
  ALHAMBRA (7V8, 7V9) [1996-2010]
  VOLKSWAGEN
  SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) [1995-2010]
  madhësi standard
  Kontrolli i cilësisë Kryer nga ISO9001 / TS16949: 2002
  inspektim IQC, IPQC, FQC, QA
  paketim Inner-qese plastike; Outer-Standard kartoni Box
  shërbim OEM

   

   

  Karakteristikë e absorbimit të tronditjeve    :

  1.Piston Rod trajtim Mirror-sipërfaqe, Hard krom kromuar, bëri stregth elastik dhe forcën compressive lart 800 MPa.

  2.Oil Seal përdorin famshme -NOK vulë të naftës markë, performanca e mirë nënshkrimin, jeta është aq i lartë sa 2000000 ose më shumë.

  Vaj 3.Absorber performanca e mirë e rezistencës ndaj konsumuarit dhe rezistencës ndryshk në kushte disserent Temprature.

  4.Powder pluhur Përdorimi metalurgji forma të importuara Suedi për materialet e hekur-bazë, të miratuar Techologies japoneze për të prodhuar.

   

   

   

  Packaging & Shipping

  Paketimi     : 

  1. Outer -Standard kartoni Box
  2. Box mund të jetë me porosi

   

   

   

   

  FAQ

   

   

  Cfare po bejme ?

   

    Ne e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shpërndarjen e motor dhe automobilave amortizues dhe amortizues komponente, të tilla si shufra pistoni, pjesë shkrira, vulosje pjesë, valvula bazë, udhëzues shufra, pranverë, kamerdare, tub e jashtme, vula të naftës, unazë gome . 

   

  Kush jemi ne ? 

   

  Prodhues dhe tregtar i auto pjesëve.

   

  Pse ne ?

   

  · 1.  More reliable :Strictly quality control and many years experience , we have quality control person for each purchase order . 

   

  ·  2.  Sigurimi i cilësisë: Në mënyrë rigoroze sipas International  standardit 

   

  · 3 . Shërbimi Superior: Ne do të përpiqemi të mira tona për të kënaqur kërkesën tuaj per.
   Ne kemi përgatitur për të siguruar para-shitjes shërben, shërbimit gjatë shitjes dhe pas shitjes shërbimi për coustomes nga rruga e shërbimit paraprake, vlera e shtuar të shërbimit dhe shërbim të personalizuar.

   

  Ku jemi ne ? 

   

  Ningbo, Zhejiang, China

   

   

   


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !