High Quality YBR125 Non Azbesti 390G Motor Brake këpucësh

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Type: Brake Shoes Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: Hyperauto Model Number: YBR125 Product name: Brake shoes Weight: 260G Color: CUSTOMER REQUEST MOQ: 500sets Test Control of Brake Shoe: 100% Full Inspection High Temperature Tolerance of Brake Shoe: Braking Performance unaffected during high temperature Speed of Brake Shoe: Effective brake during high speed. Stable friction coefficient motorcycle type: YAMAHA YBR125 PACKING: Box Item: Auto Brake System P...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  • Lloji: Brake këpucëve s
  • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
  • Brand Name: Hyperauto
  • Numri Modeli: YBR125
  • Emri i produktit: këpucë Brake
  • Pesha: 260g
  • Ngjyra: KLIENTET KËRKESA
  • Moq: 500sets
  • : 100% inspektim të plotë
  • Temperatura e lartë Toleranca e këpucëve Brake: Frenim Performance e paprekur gjatë temperaturë të lartë
  • Shpejtësia e Brake këpucëve: frenave efektiv gjatë shpejtësi të lartë. Koeficienti i qëndrueshëm fërkimi
  • type motor: YAMAHA YBR125
  • PAKETIMI: Kutia
  • Item: Auto Brake Sistem

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi Në kartona ose si kërkesën tuaj
  Koha e dërgimit 20-30DAY

  1. Fotot e produktit 

  përshkrim i produktit

    2.Descriptions e produktit

   

  materialeve të fërkimit Azbesti Non
  madhësi  130 * 28mm
  pozitë i pasëm
  Certifikatat  TS 16949 dhe ISO 9001
  Përparësitë: Përpiquni të bashkëpunojnë mbi bazën e përfitimit të ndërsjellë
  mund të garantojë në kohën e dorëzimit të produkteve dhe çmimeve mund të negociohet në përputhje me detajet e sasisë, paketim dhe të çojë ofrimit me kohë
  Kontrolli i cilësisë: Verifikimet material para se të prodhimit në masë
  Tracing faza të ndryshme të prodhimit nga fillimi në fund
  të kontrolluar cilësinë para paketim sipas PO

   

   

  Packaging & Shipping

   3.  Packing of product

  100 grupe këpucëve frenave në një kuti kartoni, pastaj në një rast prej druri ose paletë.

   Duke përdorur vetë paketim tonë natyror, kuti me bojra për të brendshëm dhe eksport kartoni të qëndrojë për jashtme.

   

   

  4. rrjedha Procesi i prodhimit

   

  5.  Testimi

   

   

  6.Our klientët

   


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !