Ndërtimi i një centrali të ri

Së bashku me zhvillimin e biznesit të kompanisë, kapaciteti kompania ekzistuese të prodhimit punëtori prodhimit nuk mund të plotësojnë kërkesën e madhe të tregut, kompania tjetër për të fabrikës origjinale ngritur një punëtori të ri, të fillojë në nëntor 2017, objektet e seminarit plotësisht miratojë plotësisht automatike makineri dhe pajisje, linjë prodhimi do të rritet nga 8 në 20, nga punëtoria e re është planifikuar të përfundojë në prill të vitit 2018 zyrtarisht!
a9d3dae9

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Cup


Ora Post: Jan-08-2018
WhatsApp Online Chat !