Çeliku Cardan PTO makinë bosht hidraulike

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Structure: Flexible Material: Steel, SAE1035/SAE1045 Coatings: Other Length: 30-1000mm, 30-1000mm Model Number: shaft Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: Hyper Auto Straightness: 0.02 x 300 Roundness: 0.01 Cylindricity: 0.02 Concentricity: 0.04 Surface roughness: Rz0.2~0.4 / Ra0.1max Induction hardness: HRC35~HRC65 Case depth: 0.4~2.0 type: shaft Packaging & Delivery Packaging Details Each shaft is wrapped with anti-rust paper and packed into a paper...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  • Struktura: elastik
  • Materiali: Steel, SAE1035 / SAE1045
  • Coatings: të tjera
  • Length: 30-1000mm, 30-1000mm
  • Numri Modeli: bosht
  • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
  • Brand Name: Hyper Auto
  • Straightness: 0.02 x 300
  • Roundness: 0.01
  • Cylindricity: 0.02
  • Concentricity: 0.04
  • Vrazhdësi sipërfaqe: Rz0.2 ~ 0.4 / Ra0.1max
  • Ngurtësinë Induksioni: HRC35 ~ HRC65
  • Thellësia Rasti: 0.4 ~ 2.0
  • type: bosht

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi Çdo bosht është mbështjellë me letër anti-ndryshk dhe paketuar në një kuti letre. Atëherë kuti letre është paketuar në një kuti druri.
  Koha e dërgimit 20-30days

   

  1. Fotot e produktit 

   

  2.Descriptions e produktit

  me cilësi të lartë kromuar bosht

  material (SAE1035 / SAE1045) ngurtësinë Induksioni HRC35 ~ HRC65
  diametër jashtme 6-60mm thellësi Case 0.4 ~ 2.0
  gjatësi 30-1000mm Aksi ngurtësinë HB220 ~ 280
  straightness 0.02 x 300 Statusi Disponueshmëria Chromed / QPQ
  roundness 0.01 Trashësia e chromed (5 ~ 40um)
  Cylindricity 0.02 plating ngurtësinë 900Hv (50gm) min
  concentricity 0.04 çarje 30 ~ 60 / mm
  vrazhdësi sipërfaqe Rz0.2 ~ 0.4 / Ra0.1max llak kripë 48hrs - 120hours ( chromed )
  48hrs - 240hours(QPQ) 

  3.How për të porositur produktin tonë 

   

  4.  Packing of product

   

  Çdo bosht thekur trajtim sipërfaqësor  është mbështjellë me letër anti-ndryshk dhe paketuar në një kuti letre. Atëherë kuti letre është paketuar në një kuti druri.  --100% inspektim vizual.

   

  5. Shiko Kompania jonë

   

  Ne Hyper Auto Co.Ltd. e specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shpërndarjen e motor dhe 

   

  Automobile komponent amortizues që nga viti 1995. Produktet tona kryesore përfshijnë shufra pistoni, pjesë shkrira, 

   

  Springs, kamerdare, etj Me pajisje të përparuara dhe personel të trajnuar mirë, ne jemi në gjendje të ofrojnë 

   

  klientët tanë me 2 milionë thekur trajtimin e sipërfaqes shufrës së pistonit në muaj.

   

  6.  Testing Equipment

   

  Thekur Surface Treatment bosht Testing  E quipment: Projector, Salt Spray Tester, Universal Materiale Tester,

   

  Plating Trashësia Tester, zahmet Tester,  vrazhdësi Tester .  

  7. rrjedha Procesi i prodhimit

  8. Klientët tanë

   

   


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !